Comarch jest liderem na rynku oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. Na terenie Stanów Zjednoczonych, Europy i Bliskiego Wschodu pracuje 2400 doświadczonych specjalistów i konsultantów. Bazując na najnowocześniejszych technologiach, wiedzy na temat trendów rynkowych i poczuciu odpowiedzialności zrealizowano ponad 2000 kompleksowych wdrożeń. Z oprogramowania Comarchu korzysta ponad 50.000 firm w kraju i zagranicą.

Dagma - kilkunastoltenie doświadczenie w branży komputerowej. Od roku 2001 firma specjalizuje się w sprzęcie i oprogramowaniu do zabezpieczenia oraz ochrony danych. Oferta obejmuje rozwiązania czołowych światowych producentów z zakresu ochrony antywirusowej, firewalle oraz szereg rozwiązań z dziedziny szyfrowania i ochrony dostępu do danych.

Firma LKS Advertising z polskimi korzeniami z powodzeniem działająca na rynku niemieckim w branży reklamowej. Nasz biznesowy partner w sferze promocji przedsiębiorstw na rynku europejskim. W portfolio firmy znajdziemy projekty wykonane dla znanych przedsiebiorstw niemieckich a także polskich.